Naše společnost se zabývá zabezpečením mobilních objektů a nemovitostí - aut, motocyklů, jízdních kol a podobných předmětů, domů, garáží, skladů atd., které se mohou stát předmětem zájmu nenechavců.

Na počátku těchto stránek a obchodu byla permanentní potřeba řešit zabezpečení motocyklů (které jsou naším velkým koníčkem). Zjistili jsme, že na trhu panuje nepřehlednost, roztříštěnost nabídky a často také nejednoznačná vazba ceny na kvalitu. Pro zákazníka bylo často hledání řešení dle jeho potřeb složité, neboť tento sortiment byl u většiny prodejců považován za doplňkový nebo za "jeden z mnoha". Tomu také odpovídala úroveň nabídky. Prostřednictvím těchto stránek s obchodem bychom tuto situaci rádi změnili.

Naším cílem je poskytnout zákazníkům přehled o dostupných možnostech zabezpečení a aktivně vyhledávat jejich skutečné potřeby. Díky tomu budeme schopni i nabídnout optimální řešení.

Narozdíl od většiny prodejců auto-moto doplňků či sportovního příslušenství jsme zvolili cestu specializace, nabízíme poměrně úzce vymezené produkty. To nám umožňuje být v této oblasti skutečnými odborníky, kteří rozumí tomu, co prodávají.

Vybrané výrobky podrobujeme detailnímu zkoumání, testům odolnosti a dlouhodobým uživatelským zátěžím. Kvalitativně nevyhovující výrobky vyřazujeme z nabídky, u ostatních se snažíme dbát na to, aby kvalita odpovídala ceně.

Za těmito webovými stránkami s e-shopem stojí konkrétní lidé, kteří jdou se svou kůží na trh a jsou připraveni převzít osobní zodpovědnost za prodávané zboží, s ním spojené služby a odpovídat na kladené dotazy dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Naší prvořadou snahou je spokojený zákazník, který se k nám rád vrátí či nás dál doporučí.

Ing. Dan Nespěšný

Nasledujte nás na Facebooku